ממליצים עלינו

"את הלימודים במכון התחלתי בסקרנות רבה מתוך ציפייה להבין קבוצות יותר לעומק ולדעת איך לטפל יותר טוב. כתלמידת שנה ג' אני מוצאת עצמי מופתעת כל פעם מחדש כשההבנה את מה שקורה בקבוצות איתן אני עובדת מעמיקה ויכולת ראיית תלת-המימד שלי מתפתחת ומשתכללת. הלמידה באמצעות טקסטים מקצועיים תוך עבודה קבוצתית בקבוצת הלימוד מאפשרים שילוב של תאוריה ומעשה ואני נהנית מצוות ההוראה המקצועי ומתוכנית לימודים עשירה ומעניינת."

 – לאה חייקין, ביבליותרפיסטית, מטפלת פרטנית וקבוצתית בילדים ומבוגרים


"הלימודים במכון, עונים על כמה דברים שאותם חיפשתי, בזמנו, בבואי לחפש מסגרת לימודים "באמצע החיים" המקצועיים שלי. ראשית הם מספקים עבורי מסגרת השתייכות מפרגנת, מגדלת ומעשירה, המפיגה את "הבדידות" הנובעת לעיתים מהמקצוע. שנית, כפסיכודרמטיסטית הם מספקים לי בסיס עמוק ואיתן לקריאת הסיטואציה הטיפולית הקבוצתית, בסיס המספק בטחון ומפתח עד מאוד את יכולות ההקשבה לשפות השונות המדוברות בו זמנית בקבוצה. שלישית הם משפיעים גם על הטיפולים הפרטניים בשל הדגש שיש בהם גם על הפסיכותרפיה של היחיד במקביל לזו של הקבוצה והיחד. במילים אחרות "שתיים, שלא לומר שלוש (המנחה, היחד והקבוצה) במחיר אחד."

 – סיגל פלינט M.A. טיפול פרטני וקבוצתי, פסיכודרמה


"הלימודים מפגישים אותי עם תכנים ועם אנשים מעוררי השראה, מתוך צוות המרצים והסטודנטים. אני בהחלט יכול להרגיש כיצד יכולת ההתבוננות שלי הולכת ומשתכללת בעבודתי עם קבוצות וגם כמטפל אינדיבידואלי. הלימודים משלבים בתוכם חלקים התנסותיים ותיאורטיים המזינים זה את זה."

 – רונן קובלסקי, פסיכולוג קליני, מדריך בטיפול ובאבחון


"הלימודים במכון מהווים עבורי חוויה מלמדת מעשירה מפתחת ומשמעותית ושונה מאלו שחוויתי עד כה. תוכנית הלימודים שזורה מלמידה תאורטית קלינית וחוויתית בקבוצה קטנה המורכבת ממטפלים מתחומים שונים עם נסיון קליני רב ומגוון. בקבוצה אינטימית כזו, המונחית על ידי צוות הוראה נדיב – החי ונושם קבוצות, הופכים הלימודים למסגרת המאפשרת חקירה, למידה, הרחבה והעמקה של הידע על "עולם הקבוצות" בצד התפתחות וצמיחה אישית ומקצועית. קבוצת הלמידה הינה עבורי מסגרת שייכות והלימודים במכון פתחו בפני דלת כניסה לבית מקצועי. ברוח האנליזה הקבוצתית הלימודים במכון הם "שלם הגדול מסכום חלקיו."

 – שלומית רוטלוי קליר, עובדת סוציאלית קלינית, מדריכה ומנחה קבוצות.


"יש הרבה סיבות שבגללן ההתמחות במכון מרתקת עבורי- הלמודים בקבוצה אינטימית עם אנשים מוכשרים. המפגש והיכולת לחלוק דעות, חוויות והתנסויות עם מורים שכולם אנשי טיפול עתירי ניסיון בתחום הקבוצות, ובעיקר- התחושה שהמכון הוא בית מקצועי מאתגר ובו בזמן חם – כזה שטוב לי להתפתח בתוכו."

 – שרון שגיא ברג, פסיכותרפיסטית קוגניטיבית התנהגותית, מטפלת ומדריכה מוסמכת בסכמה תרפיה


0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *